Uudised

Stiilinädal

15. – 19. aprillini toimus Tallinna Muusikakeskkoolis stiilinädal, mis kulmineerus reedel, 19. aprillil 70ndate stiilis diskoga. Nädala sees olid stiilideks etno, lemmikartist, pidžaama, ametid ning hipid. Iga päeva kõige silmapaistvamale osalejale anti ka auhind. Esmaspäevase etno-päeva auhinna võitis 8. klassi õpilane Ingrid, teisipäeval kehastus oma lemmikartistiks Amy Winehouse’iks kõige efektsemalt Bethi 4. klassist, kolmapäevase pidžaamaga paistis silma Enri 9. klassist, neljapäeval stjuardessikostüümis Pauline 5. klassist ja reedel hipina Johanna Randvere 12. klassist. Algklasside peaauhinna võitis Carita 1. klassist ja põhi- ja keskkooli oma Marit 8. klassist. Eripreemia pälvisid neli õpetajat, kes samuti end vastavalt päevale riidesse panid.
Kogu nädala ning disko korraldajaks oli õpilasesindus. Disko oli nii saalilt kui ka muusikalt 70ndate järgi kujundatud ning ei puudunud ka külalisesinejad – Koolitantsu võitnud Dance Acti tantsutrupp.
Kogu nädala vältel tehti kõikidest osalejatest ka pilte. Neid võib näha:
fotoalbum.ee/photos/TMKKoe
www.dropbox.com/sh/fref9htx7ieka4t/azwel582Fm

Sel aastal olid Stiilinädalal ka toetajad väljastpoolt kooli. Üritust toetasid Premia, Villa Thai, Salon+, Teletorn, Tallinna Linnateater, Tallinna Filharmoonia, St. Patrick’s ja Rataskaevu 16.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kaks + = 6

Current month ye@r day *