Uudised

Suurepärased tulemused rahvusvahelistel konkurssidel Itaalias Trevisos, St Peterburgis, Kohtla-Järvel ja Tallinnas!

On rõõm teada anda meie kooli õpilaste edukast esinemisest neljal rahvusvahelisel konkursil!

Itaalias Trevisos toimus 22.03-31.03 XI rahvusvaheline konkurss”Giovani Musicisti – Città di Treviso”, milles osales 248 noort muusikut 24-st riigist. Meie õpilased olid edukad. Oma kategoorias saavutas I koha vioolamängija Oliver Vilu, õp Kristiina Välja, kontsertmeister Natalia Sakkos, tšellist Teodor Juko Hiiemaa saavutas II koha, õp Mart Laas, kontsertmeister Natalia Sakkos ja klaveriduo Argo&Arko-Argo Jentson ning Arko Narits saavutas I koha. Duot juhendas Natalia Sakkos.

narits    Hiiemaa   Vilu

Viiuldaja Katariina Tammemägi (VIII klassist) osales VIII Georgi Sviridovi nimelisel rahvusvahelisel noorte interpreetide  konkursil, mis toimus Sankt Peterburgis 24-30. märtsini. Konkursil osales 200 noort instrumentalisti kolmes erinevas vanuserühmas. Katariina osales II vanuserühmas, kus konkureeris 29 noort viiulimängijat. Osalejaid oli 46-st linnast – enamasti Venemaalt (Sankt Peterburgi ja Moskva Muusikakeskkoolid) ja Valgevenest, Kasahstanist, Ukrainast, Mongooliast, Hiinast, Eestist ja Belgiast. Katariina Tammemägi, õp Raeli Florea, km Kai Õunapuu  pälvis kõrgetasemelisel konkursil diplomi.

26.-30.03.2019 toimus Kohtla-Järve Kultuurikeskuses XIV rahvusvaheline laste- ja noorte akadeemilise vokaali konkurss VIRU OOPER. Kahevoorulises konkursil osales kokku u. 50 lauljat( Lätist, Leedust, Valgevenest, Moskvast ja Sankt- Peterburgist) neljas vanusegrupis. Meie kooli 11.klassi õpilane Annaliis Telgmaa  esines suurepäraselt ja võitis II koha koos laureaaditiitliga,  lisaks ka eripreemia oma maa helilooja laulu esitamise eest (Lepo Sumera “Tähed”). Tema vanusegrupis osales 17 lauljat, esikoha võitis Riia neiu Estere Katrina Pogina.

Teda toetasid konkursil erialaõpetaja Kädy Plaas-Kala ning kontsertmeister Katrin Peitre.

25. korda toimunud rahvusvahelisel konkursil “Trompetitalendid”, mis toimus 31. märtsil EMTA kammersaalis, osalesid edukalt meie trompetiõpilased:

III vanuserühm (12–13aastased)
diplom: Eerik Bahovski, õp Aavo Ots, km Meeli Ots

IV vanuserühm (14–16aastased)
II koht: Mehis Martin Ots, õp Aavo Ots ja Neeme Ots, km Meeli Ots
II koht: Rauno Rüütelmaa, õp Aavo Ots, km Meeli Ots
diplom: Mattis Johan Mere, õp Aavo Ots ja Neeme Ots, km Meeli Ots

V vanuserühm (17–20aastased)
III koht: Mart Hakon Reinmets, õp Aavo Ots ja Neeme Ots, km Meeli Ots

Palju-palju õnne kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


4 + üheksa =

Current month ye@r day *