Uudised

TASUTA KOOLITUSED lapsevanematele ja teistele huvilistele!

Nõmme linnaosa valitsus pakub ka sel sügisel Nõmme koolides avatud tasuta loenguid lapsevanematele, õpetajatele jt soovijatele. Eelmise sügise loengusari koolides sai väga head tagasisidet ning paljud osalejad lootsid, et sellest võiks kujuneda iga-aastane traditsioon. Tänavuse loengusarja lektorid on MTÜ Lastekaitse Liidu koolitajad Merit Lage ja Õnne Aas-Udam.

Tasuta õhtuloengute ajakava Nõmme koolides on järgmine:

I Teisipäeval, 22. septembril kella 18−19.30  Nõmme gümnaasiumis (Raudtee 73) loeng „Kiusamine: lapsevanema roll kiusamise ennetamisel ja ärahoidmisel“. Lektor Merit Lage.

II Teisipäeval, 29. septembril kella 18−19.30  Pääsküla gümnaasiumis (Vikerkaare 10/Põllu 109) loeng „Laps, internet ja nutiseadmed“. Lektor Õnne Aas-Udam.

III Teisipäeval, 6. oktoobril kella 18−19.30  Kivimäe põhikoolis (Leegi 14) loeng “Alkoholi mõju lapse aju arengule. Kuidas ja millal rääkida lapsega sõltuvusainetest”. Lektor Õnne Aas-Udam.

IV Kolmapäeval, 14. oktoobril kella 18−19.30  Nõmme põhikoolis (Raudtee 68) loeng „Õpimotivatsioon“. Lektor Merit Lage.

V Teisipäeval, 27. oktoobril kella 18−19.30 Rahumäe põhikoolis (Vabaduse pst 50) loeng „Teismeea probleemid“. Lektor Merit Lage.

Osalemine on kõigile tasuta ning loenguõhtul on kooli auditooriumi uksed kõigile Nõmme lapsevanematele ja teistele huvilistele avatud. Loengud sobivad igas eas laste vanematele, piiranguid ei ole. Registreerimine igas koolis kohapeal.

Lisainfo loengute kohta asub blogisnommesonumid.blogspot.com.ee/2015/09/septembris-algab-taas-nomme-koolides.html

ja teavet loengute toimumise kohta jagame ka Nõmme Sõnumite Facebooki lehel www.facebook.com/nommelinnaosa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kuus × = 54

Current month ye@r day *