Uudised

TMKK 3. klass – lugemisvõistluse parim

Tallinna Linnaraamatukogu Pääsküla raamatukogu lugemisprojektis “Loeme valmis oma raamatu” tuli 1. poolaastal võitjaks Tallinna Muusikakeskkooli 3. klass. Kõige rohkem (28!) kokkuvõtteid loetu kohta koostas 3. klassi õpilane Maria Tepp.

Meie koolist said auhindu veel mitu väga tublit lugejat: Athena Marta Victoria Kooser 2. klassist, Kendra-Sheril Joasoon 4a, Maria Rannaääre 4b ja Säde Meres 5. klassist.

Oktoobris alustatud lugemisvõistluse eesmärgiks on tähtsustada raamatute lugemist kui silmaringi ja sõnavara arendavat mõnusat vaba aja veetmise vormi. Õpilastel tuleb läbiloetud raamatu kohta teha A4 formaadis kokkuvõte ja viia see raamatukokku. Niiviisi valmib igal klassil laste tehtud  kokkuvõtetest oma “raamat”.
Raamatukogu teeninduspiirkonnas on praegu võistlemas 340 noort lugejat.

13. jaanuaril kell 13 käisime Pääsküla raamatukogus lõbusal auhindamisüritusel, kus tehti vahekokkuvõte lugemisprojekti senisest kulgemisest, esitleti enimloetud raamatuid, mängiti vahvat tutvumismängu ja jagati auhindu.

Jätkame  “Oma raamatusse” uute lehtede lisamist kuni aprillikuu lõpuni, mil tehakse sellest toredast ja tänuväärt ettevõtmisest lõplikud kokkuvõtted.

TMKK 3. kl TMKK 3. kl V

TMKK 3. kl VI

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


− neli = 3

Current month ye@r day *