Uudised

Toredad tulemused noorte heliloojate konkursilt “Lustlik klaver”

18. novembril toimus Lasnamäe muusikakoolis IV konkurss “Lustlik klaver”. Konkursil osalesid klaveriõpilased Eesti ja Valgevene muusikakoolidest.
Klaveriõpilaste konkursile eelnes noorte heliloojate konkurss “Lustlik klaver”, milles osalesid heliloominguga tegelevad noored Tallinna Muusikakeskkoolist, Tartu H. Elleri nim. muusikakoolist, Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemiast, Tallinna Ülikoolist.
Rõõm on teada anda, et meie kooli noortest heliloojatest saavutasid II preemia Karl Erik Laas ja III preemia Calvin Pärn, mõlema helilooja juhendaja on Tauno Aints. Heliloojate peapreemia saavutas Sven-Sander Šestakov (Tartu H. Elleri nim. muusikakool)
Meie kooli heliloojate klaveripalad on järgmised:
9-10-aastased mängijad :
Karl Erik Laas “Retk läbi nõiutud metsa”
11-12 –aastased mängijad :
Karl Erik Laas “Tants”
Calvin Pärn “6 mikrokosmost klaverile”
13-14-aastased mängijad:
Karl Erik Laas “Valss”

Klaveriõpetajatest koosnev žürii valis noorte pianistide konkursi 5 vanusegrupi kohustuslikeks paladeks välja 20 uhiuut klaveripala kaheksalt noorelt heliloojalt.
Preemiad noortele heliloojatele anti kätte 18.novembril Lasnamäe muusikakoolis toimunud klaveriõpilaste konkursil. Noored heliloojad hindasid ka ise oma palade esitust ning andsid üle auhinnad oma palade parimate esituste eest.

Konkursi kõik tulemused leiab:

www.muusika.tln.edu.ee/?id=73&lang=est

Palju õnne noortele heliloojatele ja õpetaja Tauno Aintsile!

23755101_1974397746150694_3406274863152333678_n
Karl-Erik Laas ja tema teose “Valss” esitaja Jan Andrews Roos

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


+ 1 = kolm

Current month ye@r day *