Uudised

Tunnustus Marrit Gerretz-Traksmannile!

Tallinna Ülikooli muusikapedagoogika osakond algatas 2002. aastal Riho Pätsi nime kandva koolimuusika fondi. Samast ajast antakse fondi olulise eestvõtmisena igal aastal välja auhindu teenekatele koolimuusika edendajatele.

Tänavuste auhindade saajate  tunnustamise tseremoonia leidis aset eile, 4. novembril Tallinnas Toompeal Eesti Teaduste Akadeemia saalis.

Suur rõõm, et Riho Pätsi Koolimuusika fondi 2020. aasta laureaatide hulgas on meie Marrit Gerretz-Traksmann, kes pälvis auhinna silmapaistva pedagoogilise tegevuse eest klaveri- ja kammeransambli õpetajana;

Marrit on meie kooli vilistlane, õpetajana tegutseb siin juba üle kahekümne aasta, tema ansambliõpilaste hulgas on rida noorema põlvkonna säravaid muusikuid: Johan Randvere, Theodor Sink, Holger Marjamaa, Sten Heinoja, Valle-Rasmus Roots, Marcel Johannes Kits, Rasmus Andreas Raide, Robert Traksmann jpt. Klaveri eriala õpilastest nimetagem Tähe- Lee Liivi.

Laureaaditunnistuse juurde kuulub ehtekunstnik Jaan Pärna kujundatud hõbemärk ja stipendium.

Palju-palju õnne, jätkuvat õpetajarõõmu, jaksu ja inspiratsiooni!

Rohkem infot Riho Pätsi Fondi 2020. aasta laureaatide kohta leiab:

kultuur.err.ee/1153630/riho-patsi-koolimuusika-fond-tunnustab-muusikahariduse-edendajaid

Varasemad Riho Pätsi Koolimuusika Fondi  laureaadid  meie kooli õpetajate hulgast on Niina Murdvee, Tiiu Peäske, Mart Laas, Kaido Välja, Aavo Ots, Olavi Kasemaa, Maigi Pakri, Hirvo Surva, Mart Siimer, Tauno Aints. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kaheksa − 4 =

Current month ye@r day *