Uudised

Uudis konkurssfestivalilt “Draakon”

17.-19. augustini toimus esmakordselt Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias rahvusvaheline pianistide konkurss- festival “Draakon”. Meie kooli IV klassi õpilane Kadri Meitus saavutas kuni 12- aastaste vabakava kategoorias III koha, Viola Asoskova pälvis 13-18-aastaste mängijate kategoorias diplomi. Mõlema mängija õpetaja on Jekaterina Rostovtseva.
Meie kooli õpilased esinesid B-kategoorias, kus Eesti mängijatest said osaleda TMKK, G. Otsa nim Muusikakooli, H. Elleri nim Muusikakooli õpilased. Konkursi osalejad olid Hiinast ja Eestist. Žüriisse kuulusid Ada Kuuseoks, Mati Mikalai ja Kevin Zhao.

Täpsemalt sündmusest saab lugeda:

www.exchangedragon.org/

Palju õnne!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


üks − = 0

Current month ye@r day *