Uudised

Viimaste nädalate saavutusi – stipendium konkursil “Tulevikutalent” ning finalistid “Kitarripalavikul”

Viiendat korda toimus üle-eestiline õpilaskonkurss Tulevikutalent, mida korraldab Maxima. Konkursi eesmärk on leida 5.-12. klassi koolinoorte seast viies kategoorias (ühiskondlik tegevus; teadus; humanitaarteadus; kunst, muusika, kultuur; sport ja tervis) parimad ning neid ambitsioonikama tuleviku nimel stipendiumiga motiveerida. “Tulevikutalent 2015” konkursil osales aastal üle kolmesaja osavõtja. Maxima annab igas kategoorias välja stipendiumi viiele finalistile.
Rõõm on märkida, et “Kultuuritalent 2015″ viie stipendiaadi hulgas oli ka meie kooli 11. kl õpilane, fagotimängija Jakob Peäske, kelle erialaõpetaja on Peeter Sarapuu.
Telesaade, mis kajastas nii pidulikku galat kui ka kogu konkursi käiku, jõudis TV3 eetrisse nädalapäevad tagasi. Saadet on võimalik vaadata ka telekanali kodulehelt:

www.tv3play.ee/sisu/tulevikutalent/673992?autostart=true

Meeldetuletuseks, et 2014. aasta peapreemia kultuuri valdkonnas pälvis pianist, praegu X kl õpilane Arko Narits.

Rõõmustavad uudised “Kitarripalaviku”, Klassikaraadio kontsertsalvestuse valikmängult:
meie kooli õpilased Liis Maria Simm, IV kl, Märten Männiste, VIII kl ja Mari Koldits, XII kl, kõikide mängijate erialaõpetaja on Vahur Kubja, valiti kontsertsalvestusele – lõppvoorule, mis toimub 5. detsembril Hopneri majas ning mille salvestab Klassikaraadio.
Kokku osales konkursil 30 mängijat. Konkurss oli avatud noortele vanuses 7-26, konkureeriti ühes vanuserühmas. Lisaks määras žürii eripreemiad, mis avalikustatakse 5. detsembril.

Õnnitlused!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kuus − = 3

Current month ye@r day *