Uudised

XII Eesti noorte keelpillimängijate konkurss-festivali tulemused!

10.–13. novembrini toimus Tallinnas ja Tartus XII Eesti noorte keelpillimängijate konkurss-festival.

Konkurss-festivalist võttis osa 75 noort keelpillimängijat üheksast muusikakoolist.

Tallinna Muusikakeskkoolist võttis konkursist osa 31 keelpillimängijat, kellest 7 pälvisid diplomid ning 13 mängijat laureaaditiitli, lisaks ka eripreemiad.

Konkursi zürii oli kolmeliikmeline:
Sandis Šteinbergs
​Arvo Haasma
​Indrek Leivategija​​​​​​​

​​Kõik tulemused leiab: www.esta.ee/tulemusedxii

TMKK tulemused:

I vanuserühm

Laureaadid:

  • EVA AUSMEES (õp Niina Murdvee ja Mari Targo, klaveril Riina Tamm)
  • EMMA ELISABETH TOOM (õp Ardo Västrik, klaveril Signe Hiis)
  • VESTNA SAFAROVA (õp Niina Murdvee ja Mari Targo, klaveril Riina Tamm)
  • GERLI ROOST (õp Sigrid Kuulmann, klaveril Thea Nestor)

Diplomandid:

  • ALISE TEPP  (õp Kaupo Olt, klaveril Riina Tamm)
  • MARIA MARTIN ( õp Mart Laas, klaveril Signe Hiis)
  • MARIE VÄLJA (, õp Mart Laas, klaveril Signe Hiis)
  • JAAGUP PIIRSALU (õp Ardo Västrik, klaveril Signe Hiis)
  • BRIGITTA SIIMER (õp Niina Murdvee ja Kaido Välja, klaveril Riina Tamm)​​

Eripreemiad:

  • H. Eller „Muusikaline moment“ hea esituse eest – LIISI ŠLEIFER (õp Niina Murdvee, klaveril Thea Nestor)
  • J. Medinš Polka hea esituse eest – ALISE TEPP (õp Kaupo Olt, klaveril Riina Tamm)
  • T. Kaumann „Lonkuri tango“ hea esituse eest – MARIA MARTIN (õp Mart Laas, klaveril Signe Hiis)


II vanuserühm

Laureaadid:

  • EKKE RAINER ARNDT (õp Mart Laas, klaveril Signe Hiis)
  • RAHEL PEÄSKE (õp Kaido Välja ja Arvo Leibur, klaveril Jana Peäske)
  • ALEKSANDER TRAKSMANN (õp Mart Laas, klaveril Signe Hiis)
  • KRISTIN KLESMENT (õp Kristiina Välja, klaveril Lea Leiten)
  • MIIA RUUBEL (õp Tiiu Peäske ja Mari Poll-Novakovic, klaveril Reet Ruubel)
  • JOHANNES PALM ( õp Kristina Kriit ja Mari Tampere-Bezrodny, klaveril Lea Leiten)
  • KATARIINA TAMMEMÄGI (õp Raeli Florea ja Triin Ruubel- Lilleberg, klaveril Signe Hiis

Diplomandid:​​

  • PAULA-RIIN SELIS (õp Mart Laas, klaveril Signe Hiis)

Eripreemiad:

  • D. Šostakovitš Tšellosonaat op. 40, II osa Allegro hea esituse eest – LIINA RIIN HARGI (õp Leho Karin, klaveril Martti Raide)
  • T. Vitali/ F. David Chaconne hea esituse eest – TRIIN ALENDER (õp Elo Tepp, klaveril Lea Leiten)
  • M. Lüdig „Ballaad“ hea esituse eest – PAULA-RIIN SELIS (õp Mart Laas, klaveril Signe Hiis)
  • E. Oja „Magatsitlite tants“ teosest „Aeliita süit“​ hea esituse eest – LIISI-MAI KRIGUL (õp Elo Tepp ja Harry Traksmann, klaveril Lea Leiten)
​​​
III vanuserühm

Laureaadid:​

  • ELBE REITER (õp Kristina Kriit ja Mari Tampere-Bezrodny, klaveril Elena Fomina)
  • SOFIA VINKEL (õp Kaido Välja ja Triin Ruubel-Lilleberg, klaveril Lea Leiten)

Diplomandid:

  • ALBERT LEPPIK (õp Niina Murdvee, klaveril Riina Tamm)

Eripreemiad:

  • ​E. Mägi „Kadents ja teema“ hea esituse eest – KARINA ROSTOVTSEVA (õp Pille Tralla, klaveril Signe Hiis)

Südamlikud õnnitlused kõigile esiletõstututele!

Konkursi esitusi saab järele vaadata: www.youtube.com/channel/UC8jDGrMZh1pO5C5KcAmUsYA

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


kaheksa × 5 =

Current month ye@r day *